Konzultanti SchoolAdvice sú skúsení profesionálni pedagógovia, ktorí rozumejú školám a programom, ktoré ponúkajú. Pomáhame rodinám, ktoré hľadajú najlepšie školy a možnosti učenia sa v Kanade i v zahraničí, a ponúkame celú škálu personalizovaných a na mieru šitých služieb pre domáce a medzinárodné rodiny a študentov. Konzultanti SchoolAdvice poskytujú podporu študentom a rodinám, ktoré hľadajú možnosti individualizovaného vzdelávania vrátane online programov, domáceho vzdelávania a ďalších.

Prečítajte si, čo majú naši klienti povedať ..

Zavolajte nám alebo pošlite nám e-mail a dozviete sa viac o práci so SchoolAdvice.
(438) 300 6190 | (866) 300 9181
[chránené e-mailom]

Služby týkajúce sa prijímacieho poradenstva a podpory vzdelávania

R

Výber a aplikácia školy

SchoolAdvice pracuje s vami, aby ste našli a zapísali svoje deti do škôl "najlepšie fit".

R

Studentská aplikácia VISA

SchoolAdvice vás prevedie procesom získania študentskej VISA.

R

Služby právneho opatrovníctva

SchoolAdvice poskytuje zákonné opatrovnícke služby pre vášho syna alebo dcéru počas návštevy kanadských škôl.

R

Poradenské služby

SchoolAdvice ponúka vzdelávacie poradenské služby pre študentov zaradených do kanadských a amerických škôl.

R

Rodinné služby prisťahovalectva a vysporiadania

SchoolAdvice pomáha rodinám s kanadskou a americkou imigráciou.

R

Advokátske služby

Poradcovia školskej advokácie obhajujú rodičov a študentov nezávislých škôl.

R

Poradenstvo a podpora študentov

Konzultanti SchoolAdvice ponúkajú študentom zaradeným do nezávislých škôl nepretržitú pomoc.

R

Hodnotenie študentov

SchoolAdvice zabezpečí odborné vzdelávacie hodnotenie pre vaše deti.

R

Vývoj IEP

Konzultanti SchoolAdvice spolupracujú s rodinami a vzdelávacími odborníkmi na vývoji IEP pre študentov na mieru.

R

Plánovanie vzdelávania

SchoolAdvice spolupracuje so študentmi a rodinami s cieľom rozvíjať krátkodobé a dlhodobé vzdelávacie stopy.

Kanadské profily súkromných škôl

Prezeranie profilov školy
Kliknite na „Názov školy“> Posunúť zoznam> Vyberte školu> Kliknite na „Hľadať“

Čo hovoria naši klienti

„Michael Hayes a jeho tím pomohli našej dcére získať posledné miesto v tohtoročnom vstupnom cykle v konkurenčnej súkromnej škole s náročným procesom podávania žiadostí. Michael bol jediný konzultant, ktorého som oslovil a ktorý mal skúsenosti s prácou v škole. krok žiadosti bol neoceniteľný.

Rodina Fergusonovcov

Vancouver, Britská Kolumbia

„Prišli sme k Michaelovi Hayesovi s neskorou a naliehavou potrebou najlepšieho umiestnenia školy pre nášho syna. Poznal najvhodnejšie školy a mal osobné kontakty na týchto školách na dosah ruky. v čase, keď boli školy plné a už sa zúčastňovali na stretnutí, Michaelovo vedenie a príhovor boli pre nás cennými a hodnotnými.

John WH

Ottawa, Ontario

„Pre našu rodinu to bola neoceniteľná služba. Naše deti sú vo výborných školách a pohodlne sa usadili v našom novom domove.

Arif K.

Dubaj, Spojené arabské emiráty

"Náš konzultant, Michael, bol veľmi nápomocný a informovaný. Našiel svoju ideálnu školu pre našu dcéru špeciálnych potrieb."

Susan A.

Toronto, Ontario

"Presun z Nemecka do Kanady bol pre našu rodinu veľkým krokom. Nájdenie tých správnych škôl pre naše štyri deti by bez služieb SchoolAdvice urobilo celý podnik takmer nemožným. Sme viac ako spokojní s tým, ako nám pomohli."

Hans S.

Berlín, Nemecko

„SchoolAdvice je jedným z najlepších konzultantov pre rozvoj študentov, s ktorým sme kedy pracovali. Služba je bezchybná a Michael Hayes je veľmi profesionálny profesionál. Odporučil by som túto službu každej rodine, ktorá chce pre svoje deti nestranné poradenstvo na správnej škole.

Wassim M.

Dubaj, Spojené arabské emiráty

"Školský poradný tím dal našej rodine cennú radu na najvhodnejšiu školu pre naše deti v Montreale. Odporúčame!"

Moyses F.

Rio de Janeiro, Brazília

"Sme v tejto oblasti noví a potrebovali sme pomoc pri rozhodovaní o základnej škole. V sobotu som poslal e-mailom školské poradenstvo a v nedeľu popoludní mi Michael naplánoval telefonický hovor na nasledujúci týždeň. Jeho rada bola užitočná a jeho vedomosti boli dôkladné. je potrebné, aby sa naša ďalšia školská transformácia určite znova spojím. “

Nancy D.

Montréal, Québec

Rodinný a študentský bulletin

376 Victoria Avenue č. 200
Westmount, QC Canada, H3Z 1C3

Ochrana osobných údajov
cookie Policy
Podmienky
Zelená značka hostingu