Webináre SchoolAdvice

SchoolAdvice, kanadská spoločnosť Education Consulting, ktorá pracuje s rodinami, školami a pedagógmi v globálnom prostredí. Rodiny sa zameriavajú na možnosti preduniverzitného vzdelávania a prichádzajú do školy SchoolAdvice za dôveryhodným nezávislým poradenstvom o školách, programoch a prijímacích službách. Všetci konzultanti v SchoolAdvice sú skúsení a akreditovaní pedagógovia. Webináre sú zadarmo. Pozývame vás na registráciu na akýkoľvek webinár, ktorý zviditeľní váš záujem!

 

SchoolAdvice používa webovú aplikáciu LiveWebinar.com. Nevyžadujú sa žiadne stiahnutia. Reaguje na všetky stolné a mobilné zariadenia.

Berlín Montreal | New York Londýn Hangzhou | Hongkong | Singapur Vancouver | Capetown | Bratislava | Adelaide

Nadchádzajúce webové semináre

27. marca 2020, 14:00 EST (30 minút)
poručníctvo

Odporúča sa pre medzinárodné rodiny a študentov, ktorí plánujú navštevovať internátnu školu alebo bývajú s rodinou v domácnosti, keď sú v Kanade. Získajte informácie o právnych požiadavkách a o tom, ako sa líšia v závislosti od provincie.

 

Predchádzajúce webináre (nahrávky)

24. marec 2020 13:00 EST (30 minút)
Online školská výstava

Tento webinár sa zameriava na funkcie online školskej výstavy Expo SchoolAdvice. V tomto období pandémie COVID-19 je to ideálna platforma pre spoluprácu s budúcimi rodinami so záujmom o možnosti súkromného a nezávislého vzdelávania v Kanade. Získajte viac informácií o našej platforme a výhodách účasti na prvom kanadskom výstave online pre školy! vyhliadka Video o účasti účastníka od Hopina

 

Zobraziť video

Vložte svoju e-mailovú adresu.

9. januára 2020, 19:30 EST (45 minút)
Online Stredná škola

Na tomto webinári sa venujeme diskusii o tom, ako ktokoľvek, kto sa nachádza kdekoľvek, môže absolvovať stredoškolský diplom v Ontáriu navštevovaním školy online. Absolvujte individuálne kreditné kurzy alebo celý rok od 8. do 12. ročníka. Dozviete sa viac o mnohých uznávaných online školách, o nákladoch a o tom, ako to celé funguje.

 

Zobraziť video

Vložte svoju e-mailovú adresu.

[the_ad_group id = "25025"]

Dôveryhodné pre rodiny s deťmi na celom svete

"Prišli sme k Michaelovi Hayesovi s neskorou a urgentnou potrebou najlepšieho umiestnenia do školy pre nášho syna." Poznal najvhodnejšie školy a mal na nich osobné kontakty na dosah ruky. Pohyboval sa veľmi rýchlo a rýchlo nám priniesol tri rozhovory, v čase, keď boli školy plné a už zasadali. Michaelovo vedenie a príhovor boli pre nás neoceniteľné a stáli za každý cent. “

John WH

Ottawa, Ontario

„Tím školských poradcov dal našej rodine cenné rady o najvhodnejšej škole pre naše deti v Montreale. Vysoko odporucany!"

Moyses F.

Rio de Janeiro, Brazília

„SchoolAdvice je jednou z najlepších konzultácií pre rozvoj študentov, s ktorými sme kedy pracovali. Táto služba je bezchybná a Michael Hayes je veľmi osobný profesionál. Dostali sme viac, ako sme zaplatili, a oni vyšli v ústrety, aby zabezpečili, že od cieľových škôl dostaneme správne zaobchádzanie. Službu by som odporučil každej rodine, ktorá chce pre svoje deti nezaujaté poradenstvo v oblasti správnej školy. “

Wassim M.

Dubaj, Spojené arabské emiráty

„Sme v tejto oblasti nová a potrebujeme pomoc pri rozhodovaní o základnej škole. V sobotu som poslal e-mail spoločnosti School Advice a do nedele popoludnia so mnou Michael naplánoval telefonát na nasledujúci týždeň. Jeho rady boli užitočné a jeho znalosti dôkladné. Keď budeme potrebovať ďalší školský prechod, určite sa s ním znova skontaktujem. “

Nancy D.

Montréal, Québec

Copyright © 2020 SchoolAdvice Inc. Sparrow Digital Inc.

376 Victoria Avenue č. 200
Westmount, QC Canada, H3Z 1C3

Ochrana osobných údajov
cookie Policy
Podmienky
Zelená značka hostingu