Vstupné konzultácie a poradenské služby

Konzultanti SchoolAdvice sú skúsení profesionálni pedagógovia. Pomáhame rodinám, ktoré hľadajú najlepšie preduniverzitné školy v Kanade a v zahraničí, a ponúkame celú škálu vzdelávacích služieb na mieru. Rodiny, ktoré sa zaujímajú o individualizované možnosti učenia a alternatívne spôsoby vzdelávania, ktoré podporujú a vyrovnávajú rozdiely v učení, sa na SchoolAdvice obracajú s kreatívnymi a inovatívnymi riešeniami.

Zavolajte nám alebo pošlite nám e-mail a dozviete sa viac o práci so SchoolAdvice.
(438) 300 6190 | (866) 300 9181
[chránené e-mailom]

SchoolAdvice Inc. ponúka dopytujúcim klientom úvodné bezplatné 30-minútové sedenie. Toto je čas, aby sa klient a konzultant zoznámili a aby SchoolAdvice pochopili potreby klienta. Aby sme nám pomohli čo najlepšie uspokojiť potreby našich klientov, často požadujeme dodatočné informácie, ktoré nám pomôžu prispôsobiť naše služby.

Ak ste na stránke nový a chcete začať diskusiu, prosím, naplánujte si hovor alebo stretnutie Zoom.

Priemerný poplatok za vstupné poradenské služby sa pohybuje v rozmedzí 3,000.00 XNUMX USD na študenta. To sa môže líšiť v závislosti od počtu škôl zapojených do prijímacieho procesu. Ceny pre medzinárodných klientov môžu byť vyššie v dôsledku dodatočných služieb, ktoré často vyžadujú školy alebo miestne samosprávy. SchoolAdvice Inc. ponúka širokú škálu vzdelávacích poradenských a relokačných služieb. Počet hodín sa bude meniť priamo v závislosti od úrovne služieb požadovaných klientom. Klienti budú vopred informovaní e-mailom o odhadoch nákladov na požadované služby.

 

Ponúkame aj rodinné predplatné balíčky začínajúce od 5 hodín za 750.00 USD. Toto je obľúbená možnosť u klientov, ktorí sa môžu rozhodnúť konzultovať so SchoolAdvice v priebehu školského roka o rôznych otázkach vzdelávania. Čas možno použiť v intervale 12 mesiacov. Všetky aktivity a história sú udržiavané v bezpečí klient Portal stránka dostupná klientovi 24/7. Ak chcete skontrolovať možnosti a zakúpiť si konzultačný balík, kliknite na príslušné tlačidlo nižšie.

v

Recenzie

Čo rodičia hovoria

"Prišli sme k Michaelovi Hayesovi s neskorou a urgentnou potrebou najlepšieho umiestnenia do školy pre nášho syna." Poznal najvhodnejšie školy a mal na nich osobné kontakty na dosah ruky. Pohyboval sa veľmi rýchlo a rýchlo nám priniesol tri rozhovory, v čase, keď boli školy plné a už zasadali. Michaelovo vedenie a príhovor boli pre nás neoceniteľné a stáli za každý cent. “

John WH

Ottawa, Ontario

"Pre našu rodinu to bola neoceniteľná služba." Naše deti sú vo vynikajúcich školách a pohodlne sa usadili v našom novom domove. SchoolAdvice vrelo odporúčam každému, kto zvažuje odoslanie svojich detí do súkromných škôl v Kanade. “

Arif K.

Dubaj, Spojené arabské emiráty

"Náš konzultant, Michael, bol nesmierne nápomocný a dobre informovaný." Našiel dokonalú školu pre našu dcéru „so špeciálnymi potrebami“. “

Susan A.

Toronto, Ontario

„Presun z Nemecka do Kanady bol pre našu rodinu veľkým krokom. Ak by sme našli správne školy pre naše štyri deti, bez služieb SchoolAdvice by sa celý podnik stal takmer nemožným. Sme viac ako spokojní s tým, ako nám pomohli. “

Hans S.

Berlín, Nemecko

„SchoolAdvice je jednou z najlepších konzultácií pre rozvoj študentov, s ktorými sme kedy pracovali. Táto služba je bezchybná a Michael Hayes je veľmi osobný profesionál. Dostali sme viac, ako sme zaplatili, a oni vyšli v ústrety, aby zabezpečili, že od cieľových škôl dostaneme správne zaobchádzanie. Službu by som odporučil každej rodine, ktorá chce pre svoje deti nezaujaté poradenstvo v oblasti správnej školy. “

Wassim M.

Dubaj, Spojené arabské emiráty

„Tím školských poradcov dal našej rodine cenné rady o najvhodnejšej škole pre naše deti v Montreale. Vysoko odporucany!"

Moyses F.

Rio de Janeiro, Brazília

„Sme v tejto oblasti nová a potrebujeme pomoc pri rozhodovaní o základnej škole. V sobotu som poslal e-mail spoločnosti School Advice a do nedele popoludnia so mnou Michael naplánoval telefonát na nasledujúci týždeň. Jeho rady boli užitočné a jeho znalosti dôkladné. Keď budeme potrebovať ďalší školský prechod, určite sa s ním znova skontaktujem. “

Nancy D.

Montréal, Québec

Rodinný a študentský bulletin

Sme tu, aby sme pomohli!

Office

376 Victoria Ave. #200
Westmount, Quebec H3Z 1C3

Hodiny

MF: 9:00 - 17:00
SS: podľa termínu

Zavolajte nám

(438)-300-6190
(866)-300-9181

376 Victoria Avenue č. 200
Westmount, QC Canada, H3Z 1C3

Ochrana osobných údajov
cookie Policy
Podmienky
Zelená značka hostingu