Tím SchoolAdvice

Založený Michael Hayes v škole 2007, SchoolAdvice je tím profesionálnych pedagógov a odborníkov v oblasti digitálneho marketingu. Admissions Consultants v SchoolAdvice pracujú s domácimi a medzinárodnými rodinami a pomáhajú im pri výbere, prihlásení a zapísaní sa do "najlepšie fit" nezávislých škôl pre svoje deti. Okrem toho poskytujeme našu rodinnú klientelu vzdelávaciu podporu, zastupovanie rodiny, opatrovníctvo a služby na mieru šité na mieru. 

Akreditovaní pedagógovia, odborné poradenstvo

SchoolAdvice Digital poskytuje služby nezávislým školám, ktoré zahŕňajú webovú prezentáciu, marketing obsahu a marketing a propagáciu digitálnych médií. Rodiny, ktoré hľadajú informácie o nezávislých školách, navštevujú SchoolAdvice, aby sa dozvedeli viac o školách a programoch, ktoré ponúkajú. SchoolAdvice Administratívne konzultačné služby poskytujú školám služby ľudských zdrojov, služby pre vedúcich, ako aj krátkodobé a dlhodobé stratégie na zlepšenie zápisu a udržania študentov.

Vedenie

Michael Hayes

CEO a hlavný konzultant pre vzdelávanie
Michael založil SchoolAdvice v roku 2007 a prináša do SchoolAdvice tridsať rokov skúseností s triedou a administratívou v kanadských nezávislých školách. Radí rodinám, školským úradom a inštruuje mladých pedagógov.

Graham Hayes

Konzultant pre vzdelávanie, Montreal
Medzinárodná spolupráca Relokačné služby
Graham často cestuje a stretáva sa so študentmi a rodinami. Sprevádza zahraničných študentov z ich domovských krajín do ich nových škôl v Kanade a v zahraničí.

Ryan Hayes

VP digitálny rozvoj 
Ryan riadi tím digitálnych sietí SchoolAdvice. Jeho skúsenosti s vývojom, dizajnom a digitálnym marketingom predstavujú pre SchoolAdvice a našich klientov cenný prínos. Ryanova firma Sparrow Digital Inc. poskytuje služby digitálneho marketingu podnikom na celom svete.

Tím ústredia

Andrea Mendell

Konzultant pre vzdelávanie, Montreal
Vstupné služby

spravodajcu

Pripojte sa k našim Newsletterom a buďte informovaní. Dostávajte každý mesiac najnovšie správy a aktualizácie od SchoolAdvice. Edície Family, Educator a School.

Partneri vzdelávania

Naši školskí partneri sú odborníci a vzdelávacie inštitúcie, ktoré nám umožňujú poskytovať kvalitné služby rodinám a študentom v globálnom prostredí.
Monarque Doučovanie
Virtuálna základná škola
NPU
Virtuálna škola Ontario

Technologickí partneri

Naši technologickí partneri sú spoločnosti, ktorých technológia je pre nás hodnotná a zdieľame podobné hodnoty ako naša. Využitím ich nástrojov, našich vedomostí a vašej jedinečnej situácie ako rodiča, študenta, pedagóga alebo školy - môžeme vytvoriť riešenia šité na mieru, ktoré najlepšie vyhovejú vašim potrebám.

Birdseed, zapojenie webových stránok typu „všetko v jednom“.
Portál klientov, bezpečná správa klientov
Potiahnite stránky, vstupné stránky AMP
Partner Google
ConvergeHub, CRM, správa kontaktov
Bezpečné finančné prevody
Sparrow Digital, digitálne služby
Bannersnack, obrázky, bannery a analytika
E-mailový marketing SendFox
Hopin, platforma živých virtuálnych udalostí
Výkon a bezpečnosť webu
Docsketch, legálne platné elektronické podpisy
Iubenda, riešenia pre zabezpečenie súladu
LiveWebinar, zabezpečte online stretnutia a webináre
Infraštruktúra Divi, WordPress
Miniaplikácie sociálneho zabezpečenia

SchoolAdvice

Office

376 Victoria Ave. #200
Westmount, Quebec H3Z 1C3

Hodiny

MF: 9:00 - 17:00
SS: podľa termínu

Zavolajte nám

(438)-300-6190
(866)-300-9181

376 Victoria Avenue č. 200
Westmount, QC Canada, H3Z 1C3

Ochrana osobných údajov
cookie Policy
Podmienky
Zelená značka hostingu