Zoznámte sa s tímom za školskou poradňou
Založený Michael Hayes v škole 2007, SchoolAdvice je tím profesionálnych pedagógov a odborníkov v oblasti digitálneho marketingu. Admissions Consultants v SchoolAdvice pracujú s domácimi a medzinárodnými rodinami a pomáhajú im pri výbere, prihlásení a zapísaní sa do "najlepšie fit" nezávislých škôl pre svoje deti. Okrem toho poskytujeme našu rodinnú klientelu vzdelávaciu podporu, zastupovanie rodiny, opatrovníctvo a služby na mieru šité na mieru. 
Spájanie rodín a škôl
SchoolAdvice Digital poskytuje služby nezávislým školám, ktoré zahŕňajú webovú prezentáciu, marketing obsahu a marketing a propagáciu digitálnych médií. Rodiny, ktoré hľadajú informácie o nezávislých školách, navštevujú SchoolAdvice, aby sa dozvedeli viac o školách a programoch, ktoré ponúkajú. SchoolAdvice Administratívne konzultačné služby poskytujú školám služby ľudských zdrojov, služby pre vedúcich, ako aj krátkodobé a dlhodobé stratégie na zlepšenie zápisu a udržania študentov.
Vedenie

Michael Hayes

CEO a hlavný konzultant pre vzdelávanie
Michael založil SchoolAdvice v roku 2007 a prináša do SchoolAdvice tridsať rokov skúseností s triedou a administratívou v kanadských nezávislých školách. Radí rodinám, školským úradom a inštruuje mladých pedagógov.

[chránené e-mailom]

Rick Sala

VP Business Development, Montreal
Rick Sala sa stal členom SchoolAdvice ako akciový akcionár krátko po jeho založení. Väčšinu svojej kariéry strávil prostredníctvom dovoznej firmy, ktorá kupovala oblečenie po celom svete. Tiež dva roky vyučoval na strednej škole v Nigérii. Prináša rozsiahlu prevádzkovú a obchodnú skúsenosť Školskému poradenstvu

[chránené e-mailom]

Ryan Hayes

VP digitálny rozvoj 
Ryan riadi tím digitálnych sietí SchoolAdvice. Jeho skúsenosti s vývojom, dizajnom a digitálnym marketingom predstavujú pre SchoolAdvice a našich klientov cenný prínos. Ryanova firma Sparrow Digital Inc. poskytuje služby digitálneho marketingu podnikom na celom svete.

[chránené e-mailom]

Tím ústredia

Andrea Mendell

Konzultant pre vzdelávanie, Montreal
Vstupné služby
[chránené e-mailom]

Graham Hayes

Konzultant pre vzdelávanie, Montreal
Medzinárodná spolupráca Relokačné služby
[chránené e-mailom]

Katie Nicol

Vzdelávanie Consultant
Riaditeľka Školská poradňa Akadémia
[chránené e-mailom]

spravodajcu

SchoolAdvice vydáva informačné vestníky pre tri kľúčové sektory vzdelávacej komunity. Ste pozvaní, aby ste sa zaregistrovali do niektorého alebo všetkých vydaní.

Registrácia pre rodinu a študentov!

Edícia Educators - Zaregistrujte sa!

Vydanie School Administrators - Zaregistrujte sa!

Partneri vzdelávania

Naši školskí partneri sú odborníci a vzdelávacie inštitúcie, ktoré nám umožňujú poskytovať kvalitné služby rodinám a študentom v globálnom prostredí.
Monarque Doučovanie
Medzinárodné letisko Alejandra Rodríguez

Technologickí partneri

Naši technologickí partneri sú spoločnosti, ktorých technológia je pre nás hodnotná a zdieľame podobné hodnoty ako naša. Využitím ich nástrojov, našich vedomostí a vašej jedinečnej situácie ako rodiča, študenta, pedagóga alebo školy - môžeme vytvoriť riešenia šité na mieru, ktoré najlepšie vyhovejú vašim potrebám.

Birdseed, zapojenie webových stránok typu „všetko v jednom“.
Portál klientov, bezpečná správa klientov
Partner Google
ConvergeHub, CRM, správa kontaktov
Potiahnite stránky, vstupné stránky AMP
Security Network
Sparrow Digital, digitálne služby
Bannersnack, obrázky, bannery a analytika
E-mailový marketing SendFox
Hopin, platforma živých virtuálnych udalostí
Výkon a bezpečnosť webu
Docsketch, legálne platné elektronické podpisy
Iubenda, riešenia pre zabezpečenie súladu
LiveWebinar, zabezpečte online stretnutia a webináre
Infraštruktúra Divi, WordPress
Miniaplikácie sociálneho zabezpečenia

SchoolAdvice

kancelária

223-4710, rue St.-Ambroise
Montreal, Quebec H4C 2C7

Hodiny

MF: 9:00 - 17:00
SS: podľa termínu

Zavolajte nám

(438)-300-6190
(866)-300-9181

Copyright © 2022 SchoolAdvice Inc. |   Poháňané spoločnosťou Sparrow Digital Inc.

Ústredie, 223-4710 rue St. Ambroise
Montréal, QC Kanada, H4C 2C7

Ochrana osobných údajov
cookie Policy
Podmienky
Zelená značka hostingu