Tím SchoolAdvice

Založený Michael Hayes v škole 2007, SchoolAdvice je tím profesionálnych pedagógov a odborníkov v oblasti digitálneho marketingu. Admissions Consultants v SchoolAdvice pracujú s domácimi a medzinárodnými rodinami a pomáhajú im pri výbere, prihlásení a zapísaní sa do "najlepšie fit" nezávislých škôl pre svoje deti. Okrem toho poskytujeme našu rodinnú klientelu vzdelávaciu podporu, zastupovanie rodiny, opatrovníctvo a služby na mieru šité na mieru. 

Akreditovaní pedagógovia, odborné poradenstvo

SchoolAdvice Digital poskytuje služby nezávislým školám, ktoré zahŕňajú webovú prezentáciu, marketing obsahu a marketing a propagáciu digitálnych médií. Rodiny, ktoré hľadajú informácie o nezávislých školách, navštevujú SchoolAdvice, aby sa dozvedeli viac o školách a programoch, ktoré ponúkajú. SchoolAdvice Administratívne konzultačné služby poskytujú školám služby ľudských zdrojov, služby pre vedúcich, ako aj krátkodobé a dlhodobé stratégie na zlepšenie zápisu a udržania študentov.

Vedenie

Michael Hayes

CEO a hlavný konzultant pre vzdelávanie
Michael založil SchoolAdvice v roku 2007 a prináša do SchoolAdvice tridsať rokov skúseností s triedou a administratívou v kanadských nezávislých školách. Radí rodinám, školským úradom a inštruuje mladých pedagógov.

Rick Sala

VP Business Development, Montreal
Rick Sala nastúpil do školy SchoolAdvice ako akcionár krátko po jej založení. Väčšinu svojej kariéry strávil riadením dovozného obchodu, ktorý nakupoval oblečenie po celom svete. Dva roky tiež učil na strednej škole v Nigérii. Do School Advice prináša rozsiahle prevádzkové a obchodné skúsenosti.

Ryan Hayes

VP digitálny rozvoj 
Ryan riadi tím digitálnych sietí SchoolAdvice. Jeho skúsenosti s vývojom, dizajnom a digitálnym marketingom predstavujú pre SchoolAdvice a našich klientov cenný prínos. Ryanova firma Sparrow Digital Inc. poskytuje služby digitálneho marketingu podnikom na celom svete.

Tím ústredia

Andrea Mendell

Konzultant pre vzdelávanie, Montreal
Vstupné služby

Graham Hayes

Konzultant pre vzdelávanie, Montreal
Medzinárodná spolupráca Relokačné služby

spravodajcu

Pripojte sa k našim Newsletterom a buďte informovaní. Dostávajte každý mesiac najnovšie správy a aktualizácie od SchoolAdvice. Edície Family, Educator a School.

Partneri vzdelávania

Naši školskí partneri sú odborníci a vzdelávacie inštitúcie, ktoré nám umožňujú poskytovať kvalitné služby rodinám a študentom v globálnom prostredí.
Monarque Doučovanie

Technologickí partneri

Naši technologickí partneri sú spoločnosti, ktorých technológia je pre nás hodnotná a zdieľame podobné hodnoty ako naša. Využitím ich nástrojov, našich vedomostí a vašej jedinečnej situácie ako rodiča, študenta, pedagóga alebo školy - môžeme vytvoriť riešenia šité na mieru, ktoré najlepšie vyhovejú vašim potrebám.

Birdseed, zapojenie webových stránok typu „všetko v jednom“.
Portál klientov, bezpečná správa klientov
Partner Google
ConvergeHub, CRM, správa kontaktov
Potiahnite stránky, vstupné stránky AMP
Security Network
Sparrow Digital, digitálne služby
Bannersnack, obrázky, bannery a analytika
E-mailový marketing SendFox
Hopin, platforma živých virtuálnych udalostí
Výkon a bezpečnosť webu
Docsketch, legálne platné elektronické podpisy
Iubenda, riešenia pre zabezpečenie súladu
LiveWebinar, zabezpečte online stretnutia a webináre
Infraštruktúra Divi, WordPress
Miniaplikácie sociálneho zabezpečenia

SchoolAdvice

Office

376 Victoria Ave. #200
Westmount, Quebec H3Z 1C3

Hodiny

MF: 9:00 - 17:00
SS: podľa termínu

Zavolajte nám

(438)-300-6190
(866)-300-9181

376 Victoria Avenue č. 200
Westmount, QC Canada, H3Z 1C3

Ochrana osobných údajov
cookie Policy
Podmienky
Zelená značka hostingu