SchoolAdvice spája rodiny s najlepšími dňami a internátnymi školami v Kanade i mimo nej. Náš tím skúsených pedagógov a odborníkov na digitálny / webový marketing spolupracuje na zlepšení a pridaní hodnoty tímu pre prijímanie, postup, komunikáciu a ľudské zdroje v škole.

 

Zavolajte nám alebo pošlite nám e-mail a dozviete sa viac o práci so SchoolAdvice.
(438) 300 6190 | (866) 300 9181
[chránené e-mailom]

Spojte sa so SchoolAdvice

Vyžiadajte si prístup k súprave Online Media Kit

Už máte kód, prihláste sa tu: https://schooladvice.net/media-kit/

Vyhľadajte školy

Ako školské poradenstvo pomáha školám.

Školské profily

Školské profily, na ktoré sa každý týždeň spolieha 1000 XNUMX divákov, sú často prvým kontaktným bodom medzi rodinou a školou. The Vyhľadávač škôl sa používa na objavovanie a učenie sa o stovkách nezávislých škôl na SchoolAdvice. Predplatné SchoolAdvice podporuje objavovanie školy pridaním stavu „Vybraná škola“.

Príležitosti kariérových príležitostí

SchoolAdvice je lídrom v oblasti HR služieb pre nezávislé školy. Reklama SchoolAdvice Career Opp, ktorá reaguje na všetkých platformách, je vizuálne atraktívna, s možnosťou vyhľadávania a so značkou školy, je preferovanou stratégiou na nábor kvalitných učiteľov a propagáciu značky školy. Neobmedzená kariérna reklama pre predplatiteľov SchoolAdvice.  Výpis zamestnanosti

International Services

Miesta SchoolAdvice po celom svete sú k dispozícii na vzdialené testovanie a hodnotenie. SchoolAdvice monitoruje prijatie do školy a testy TOEFL po celom svete. Obráťte sa na nás.

Prijímanie študentov (pasívne)

Konzultanti pre prijatie do školy SchoolAdvice spolupracujú priamo s rodinami a študentmi na celom svete, sme oveľa viac ako webový portál so školskými informáciami. Sme zmluvnými partnermi a zastupujeme rodiny, ktoré hľadajú pre svoje deti najlepšie nezávislé školy. SchoolAdvice neprijíma platby ani poplatky za sprostredkovanie zo škôl. Obráťte sa na nás.

Vedúci a vedúci vyhľadávanie

Základným kameňom všetkých veľkých škôl je sila jej fakultného a vedúceho tímu. SchoolAdvice vám pomôže nájsť najlepšieho kandidáta na vedúce pozície vašej školy. Pripojte sa k našej rozsiahlej sieti. Dozviete sa viac.

Rodinné / študentské prevody

Niekedy sú školy požiadané, aby odporučili iným školám súčasným rodinám, ktoré môžu čeliť pohybu, alebo potrebu nájsť inú školu, ktorá by spĺňala špecifické potreby svojho dieťaťa. Odkázaním týchto rodín na SchoolAdvice môže škola ponúkať odbornú pomoc bez kompromisov. Obráťte sa na nás.

Školské novinky a udalosti

Celé stránky týkajúce sa udalostí Open House, informačných stretnutí, hodnotení, finančných zbierok a tlačových správ sú prepojené s profilom školy. SEO optimalizované a zdieľané v sieti sociálnych médií SchoolAdvice, stránky udalostí vylepšujú online prítomnosť a generujú otázky od budúcich rodín. 

Online aplikácie práce

Zvýšte mieru odpovedí na ponuky práce a zjednodušte služby HR. Vyberte, či chcete do príspevku o pracovnej príležitosti zahrnúť tlačidlo „PRIHLASIŤ HNED“. Naša značková aplikačná služba Škola zhromažďuje životne dôležité body, motivačný list a životopis uchádzačov a posiela ich priamo do školy. Uchádzač dostane okamžité oznámenie o prijatí prihlášky.

Opatrovnícke služby

SchoolAdvice spolupracuje so školami, aby poskytovala medzinárodným rodinám právne poradenstvo a pomoc so študentskými VISA a študijnými povoleniami. Obráťte sa na nás.

Prijímanie študentov (aktívne)

Školy si dobre uvedomujú výhody prilákania zahraničných študentov. SchoolAdvice vytvára vlastné riešenia digitálneho marketingu na prilákanie a zápis zahraničných študentov. Medzinárodná webová prezentácia, viacjazyčné webové stránky, cielené kampane Google Ad-word sú niektoré z nástrojov, ktoré používame na rozšírenie zápisu do škôl.  Obráťte sa na nás.

Marketing a propagácia

Školské profily, školské udalosti a reklamy na kariérne príležitosti sú aktívne propagované prostredníctvom sociálnych médií SchoolAdvice. Predplatné SchoolAdvice zahŕňa zoznam najlepších funkcií v aplikácii School Finder. Ak chcete začať, zaregistrujte si bezplatný školský účet.

Digitálna prítomnosť

SchoolAdvice je jedinečný tím pedagógov a webových expertov. V spolupráci so školami vyvíjame atraktívne, vysoko funkčné a nákladovo efektívne webové stránky, ako aj súdržnú webovú prezentáciu a stratégiu digitálneho marketingu. Obráťte sa na nás.

SchoolAdvice Profily škôl

V SchoolAdvice sa zameriavame na potreby nezávislých škôl a rodín, ktoré hľadajú informácie o školách. Náš výskum, diskusie s vedúcimi predstaviteľmi škôl a prínos z rodín nás priviedli k poskytovaniu nezávislých škôl s možnosťami, ktoré sú jedinečné v priemysle a nákladovo efektívne.

Profil školy ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

$999.00

Každoročne

Ročné predplatné – kedykoľvek zrušiť.

Subscribe

SchoolAdvice ⭐️⭐️⭐️ Štandardný profil (zadarmo)

Kliknutím otvoríte a dokončíte ⭐️⭐️⭐️ Registráciu školského profilu.

376 Victoria Avenue č. 200
Westmount, QC Canada, H3Z 1C3

Ochrana osobných údajov
cookie Policy
Podmienky
Zelená značka hostingu