Príspevky do školy

Správy a aktualizácie

Najlepšie príspevky

Vyhľadajte školuPress

Zoznam od najnovšej po najnižšiu.

September 22, 2021

podšívka na zips YMCA študentov akadémie
Výmena mládeže Kanada: Tobique First Nation
Bol som veľmi nadšený, keď mi Ashley McLellan, mladá dynamická pedagógka, ktorá so mnou už nejaký čas trávila a pomáhala mi premýšľať o vplyve a učení, predstavila zdroj Tretia cesta: Prístup založený na vzťahu k pohode a úspechu študentov.
September 15, 2019
Veľkosti malých tried nastavia študentov na úspech
Spýtajte sa našich študentov na ich skúsenosti na Rosseau Lake College a jedna vec, ktorú určite komentujú, je malá veľkosť triedy a veľké príležitosti, ktoré z toho vyplynuli.
Apríla 25, 2019
Branksome Hall - študentská advokátka pre ženy v STEM
"Nie je to o inteligencii, je to o tom, že môžete veriť," hovorí Zainab Azim, študent triedy 12 v Branksome Hall. Zainab sa stal tvrdým obhajcom novej generácie mladých žien, aby sa usilovali o svoje vášne a zapojili sa do STEM. Pri úvahách o nižšej miere účasti žien a dievčat v teréne poznamenáva: „Nie je to preto, že ženy nie sú dosť chytré, ale sú to kultúrne normy, ktoré sme vytvorili ...“
Decembra 13, 2019
základný študent, ktorý skúma na Sacred Heart School of Halifax
Toto je najlepší deň každý
"Toto je najlepší deň vôbec!" Tieto slová sú hudbou pre uši každého pedagóga, ktorý venuje značné množstvo času a úsilia premýšľaniu a plánovaniu každodenného úspechu detí v starostlivosti. V našom programe Junior Primary tieto slová počujeme veľa!
September 19, 2019
Poľný hokej Brentwood College School
V tejto sezóne mal poľný hokej skôr profil na ihrisku vďaka darovaniu umelého trávnika bývalým hráčom a jej rodinou. To nám umožnilo príležitostne trénovať v škole a zahrať si medzipriestorové zápasy. Väčšina našich hier a tréningov však bola na Duncanových trávnikoch popri 7. X1. Výsledkom bolo, že niektorí naši hráči absolvovali tento tím a my sme získali hráčov vývojového tímu, ktorí ich nahradili.
Decembra 24, 2019
Vedúci školy Armbrae Academy
Armbrae Academy oznamuje nového prichádzajúceho vedúceho školy
Rada guvernérov Armbrae vyhlásila výber Stephena (Steve) Clarka za svojho nového (prichádzajúceho) vedúceho školy. Steve prevezme svoju novú úlohu 1. júla 2019.
Apríla 18, 2019
Acts of Laskavosť QMS Junior School
Druhé popoludnie, keď som sa vrátil do svojej kancelárie, som bol prekvapený, keď som našiel malú tašku s dobrotami so štítkom, ktorý povedal: „S láskou, od škriatka.“ Vo vrecku s dobrinkami som našiel nejaké zázvorové cvaknutia a cukrovú trstinu. Karta v tvare srdca bola tiež priložená k poznámke s nápisom „Páči sa mi ťa!“ Na základe správ od svedkov z celej školy sa zjavne objavovala a vyťahovala malá skupina škriatkov, ktorí nosili červené a zelené klobúky škriatkov a uniformy QMS. rôznych budov, ktoré odovzdávajú pamlsky a karty. Keby ostatní príjemcovia boli niečo ako ja, som si istý, že v tomto rušnom ročnom období zistili, že vrece dobrôt a nota sú skutočným pick-me-upom a premysleným gestom.
Decembra 12, 2019
Fieldstone's Holiday Concert Dazzles and Delights
Fieldstone uznáva, že obohacujúce vzdelávanie v hudbe podporí úspech našich študentov v rôznych predmetoch a pomôže im stať sa kultúrne gramotnými členmi spoločnosti.
Januára 19, 2020
Štyri tipy na pomoc adolescentom trpiacim úzkosťou a stresom
Článok „L'anxiété chez les jeunes en très forte hausse“, ktorý uverejnil Pierre Saint-Arnaud (La Presse canadienne), uverejnený 26. októbra v správach Le Devoir, sa týka obáv, ktoré vyjadril „L'Association des médecins psychiatres du Québec“ týkajúce sa zvýšenia pri úzkosti a strese u detí a dospievajúcich.
Novembra 30, 2019
Študenti s dyslexiou v internátnej škole Gow na schooladviciach
Deň v živote študenta v internátnej škole pre rozdiely v učení
Keď sa rodiny rozhodnú poslať svoje dieťa na internátnu školu zameranú na rozdiel v učení, jednou z top vecí, ktoré počujeme, je „aký bude ich deň?“. Je to úprava pre každého člena rodiny, preto sme vám chceli umožniť nahliadnuť do toho, ako vyzerá deň v živote.
Augusta 30, 2019
Greenwood School SchoolPress Blog
Kapitola Kapitola: #BeThere Initiative
V našej iniciatíve #BeThere to bol úžasný deň. Táto iniciatíva skutočne zdôraznila dôležitosť spojenectva vo vzťahu k ľuďom, ktorí zápasia s duševným zdravím, a ľuďom v komunite LGBTQ + alebo obom. Výskum ukázal, že ľudia LGBTQ + majú vyššie problémy s duševným zdravím z dôvodu spoločenských predsudkov, verbálneho / fyzického zneužívania zo strany rovesníkov, používania hanlivých výrazov a / alebo inštitucionálnej diskriminácie.
Novembra 20, 2019
Výzva pre medzinárodný školský kostný most ACADECAP
Študenti z JK do triedy 2 dostali obmedzené množstvo dodávok a boli požiadaní, aby postavili most tak dlho, ako to len bolo možné, pričom použili iba to, čo bolo v ich taške s materiálmi. K ďalším obmedzeniam patrilo vybudovanie mosta vysoké najmenej jeden palec a doska cez most dosť blízko na to, aby cez ňu padla cent.
Novembra 23, 2019
waldorf blog písať čítať lesné scény
Výhody prístupu Waldorfa na čítanie
Waldorf Education začína vytvárať základ pre čítanie v materskej škole. Naučiť sa čítať sa môže vyvíjať pre každé dieťa v rovnakej podobe, v akej sa vyvíjalo od začiatku ľudstva.
Apríla 17, 2019
sojka pomocou Rubikovej kocky v škole modrej oblohy
Rubikova kocka ma naučila, ako sa učím najlepšie
Pred dvoma týždňami som bol uprostred svojej dennej králičej diery YouTube a sledoval som video po videu, kým som neobjavil muža menom Feliks Zemdegs. Vyriešil slávnu Rubikovu kocku za pouhé štyri sekundy. Presný čas je 4.22 sekúnd.
Augusta 2, 2019
Učenie zamerané na budúcnosť v oblasti umelej inteligencie, AWS Educate a WPGA
Ústrednou zásadou života v WPGA je učenie zamerané na budúcnosť. Na našej škole sa snažíme pripraviť študentov na budúcnosť s autentickými vzdelávacími skúsenosťami, ktoré plne zahŕňajú vznikajúce technológie.
Decembra 12, 2019
Vzdelávanie pretvárania služieb
Proces výučby a učenia sa na školách sa neustále vyvíja, aby sa lepšie zosúladil s osobnými, profesionálnymi a environmentálnymi faktormi. Keď sa svet stáva viac prepojeným, vzdelávanie sa musí viac než sústrediť na tradičné akademické úspechy.
Októbra 17, 2019
Mabin School Schoolpress post
Šesť pravidiel vzťahov pre školské tímy
V škole Mabin sme sa zaviazali skutočne pracovať na našich vzťahoch navzájom, ako aj na našich vzťahoch so študentmi, ich rodinami a ostatnými členmi komunity. Vzťahy medzi študentmi tvoria veľkú časť nášho študijného programu a vždy boli.
September 2, 2019
Ted Spears zakladateľ IPS
Zakladateľ IPS Ted Spear's Education Reimagined: Školy, ktoré naše deti potrebujú
Spearove nápady sa vymieňali počas desaťročí práce v oblasti vzdelávania. Absolvoval bakalárske štúdium a magister a doktorát filozofie vzdelávania. Vyučoval v severnej Manitobe, na Haide Gwaii a na Columbia College a stal sa viac a viac netrpezlivý so systémom hlavného prúdu. Takže v 1995e spolu s niekoľkými ďalšími ľuďmi založil vlastnú školu. Spear bol hlavou IPS zapnutý a vypnutý pred odchodom do 2017.
September 25, 2019
Ako funguje Wellness a obohatenie v koncerte
Veľká časť toho, ako pristupujeme k tomu, aby sa všetci v komunite Mac otáčali, zaistila, aby sa všetci zúčastňovali na obohatenom vzdelávacom prostredí a aby boli vybavení všetkými nástrojmi potrebnými na dosiahnutie svojho plného potenciálu.
Januára 10, 2020
mladé dievča čítanie v knižnici
Demystifikujúca dyslexia
Tieto hory, ktoré ste nosili, mali ste len liezť. -Najwa Zebian Deti s poruchami učenia tvrdo pracujú. V skutočnosti pracujú príliš tvrdo. Ich mozgy, zostavené tak, aby sa učili, pracujú nekonečne ťažšie ako mozgy rovesníkov bez učenia ...
Októbra 1, 2019

Sme tu, aby sme pomohli!

14 + 3 =

kancelária

1001 Lenoir Ave, Suite B-111
Montreal, Quebec H4C 2Z6

Hodiny

MF: 9:00 - 17:00
SS: podľa termínu

Zavolajte nám

(438)-300-6190
(866)-300-9181

Copyright © 2020 SchoolAdvice Inc. Sparrow Digital Inc.

Ústredie, 223-4710 rue St. Ambroise
Montréal, QC Kanada, H4C 2C7

Ochrana osobných údajov
cookie Policy
Podmienky
Zelená značka hostingu