Príspevky do školy

Správy a aktualizácie

Najlepšie príspevky

Vyhľadajte školuPress

Zoznam od najnovšej po najnižšiu.

Januára 17, 2022

Program duálnej diagnostiky Liečba duševného zdravia
Ak máte pocit, že vaše dieťa zápasí s problémovým správaním, pravdepodobne ste narazili na informácie o programoch duálnej diagnostiky online. Možno sa pýtate sami seba: „Čo je to program s duálnou diagnostikou?“ Náš liečebný program s duálnou diagnostikou pracuje na poskytovaní starostlivosti o duševné zdravie popri liečbe problémových správaní, ktoré spôsobujú chaos v mnohých rodinných vzťahoch.
Novembra 26, 2019
Úžasná škola Valley River School
V máji 55 odcestovalo do údolia rieky River Valley päťdesiat a šesťdesiat na pobyt v Ottawe. Dozvedeli sa o kanadskej vláde. Všetci boli z cesty nadšení, ale boli sme tiež trochu nervózni, pretože pre mnohých z nás to bolo prvýkrát od domova.
Novembra 3, 2018
základný študent, ktorý skúma na Sacred Heart School of Halifax
Toto je najlepší deň každý
"Toto je najlepší deň vôbec!" Tieto slová sú hudbou pre uši každého pedagóga, ktorý venuje značné množstvo času a úsilia premýšľaniu a plánovaniu každodenného úspechu detí v starostlivosti. V našom programe Junior Primary tieto slová počujeme veľa!
September 19, 2019
Fakulta piatok St. Margaret's School
Každých pár týždňov predstavujeme zamestnanca SMS ako spôsob, ako predviesť úžasných ľudí, ktorých pracujeme v SMS. Veľmi špeciálnou pozíciou v našej škole a hlavnou úlohou v živote našich študentov internátu sú rodičia v domácnosti.
Novembra 25, 2019
Acts of Laskavosť QMS Junior School
Druhé popoludnie, keď som sa vrátil do svojej kancelárie, som bol prekvapený, keď som našiel malú tašku s dobrotami so štítkom, ktorý povedal: „S láskou, od škriatka.“ Vo vrecku s dobrinkami som našiel nejaké zázvorové cvaknutia a cukrovú trstinu. Karta v tvare srdca bola tiež priložená k poznámke s nápisom „Páči sa mi ťa!“ Na základe správ od svedkov z celej školy sa zjavne objavovala a vyťahovala malá skupina škriatkov, ktorí nosili červené a zelené klobúky škriatkov a uniformy QMS. rôznych budov, ktoré odovzdávajú pamlsky a karty. Keby ostatní príjemcovia boli niečo ako ja, som si istý, že v tomto rušnom ročnom období zistili, že vrece dobrôt a nota sú skutočným pick-me-upom a premysleným gestom.
Decembra 12, 2019
Branksome Hall - študentská advokátka pre ženy v STEM
"Nie je to o inteligencii, je to o tom, že môžete veriť," hovorí Zainab Azim, študent triedy 12 v Branksome Hall. Zainab sa stal tvrdým obhajcom novej generácie mladých žien, aby sa usilovali o svoje vášne a zapojili sa do STEM. Pri úvahách o nižšej miere účasti žien a dievčat v teréne poznamenáva: „Nie je to preto, že ženy nie sú dosť chytré, ale sú to kultúrne normy, ktoré sme vytvorili ...“
Decembra 13, 2019
Greenwood School SchoolPress Blog
Kapitola Kapitola: #BeThere Initiative
V našej iniciatíve #BeThere to bol úžasný deň. Táto iniciatíva skutočne zdôraznila dôležitosť spojenectva vo vzťahu k ľuďom, ktorí zápasia s duševným zdravím, a ľuďom v komunite LGBTQ + alebo obom. Výskum ukázal, že ľudia LGBTQ + majú vyššie problémy s duševným zdravím z dôvodu spoločenských predsudkov, verbálneho / fyzického zneužívania zo strany rovesníkov, používania hanlivých výrazov a / alebo inštitucionálnej diskriminácie.
Novembra 20, 2019
Slečna Edgarova a slečna Crampova škola - Čo sa deje v ECS
Každoročne sa medaila nadporučíka guvernéra udeľuje zaslúžiacim absolventom stredných škôl, CEGEP a univerzitám v meste Quebec. Ocenenia uznávajú mladých ľudí z Quebecu, ktorí sa v štúdiách a mimoškolských aktivitách vyznačovali pozitívnou zmenou vo svojich komunitách.
Apríla 15, 2017
sojka pomocou Rubikovej kocky v škole modrej oblohy
Rubikova kocka ma naučila, ako sa učím najlepšie
Pred dvoma týždňami som bol uprostred svojej dennej králičej diery YouTube a sledoval som video po videu, kým som neobjavil muža menom Feliks Zemdegs. Vyriešil slávnu Rubikovu kocku za pouhé štyri sekundy. Presný čas je 4.22 sekúnd.
Augusta 2, 2019
Ted Spears zakladateľ IPS
Zakladateľ IPS Ted Spear's Education Reimagined: Školy, ktoré naše deti potrebujú
Spearove nápady sa vymieňali počas desaťročí práce v oblasti vzdelávania. Absolvoval bakalárske štúdium a magister a doktorát filozofie vzdelávania. Vyučoval v severnej Manitobe, na Haide Gwaii a na Columbia College a stal sa viac a viac netrpezlivý so systémom hlavného prúdu. Takže v 1995e spolu s niekoľkými ďalšími ľuďmi založil vlastnú školu. Spear bol hlavou IPS zapnutý a vypnutý pred odchodom do 2017.
September 25, 2019
Učenie zamerané na budúcnosť v oblasti umelej inteligencie, AWS Educate a WPGA
Ústrednou zásadou života v WPGA je učenie zamerané na budúcnosť. Na našej škole sa snažíme pripraviť študentov na budúcnosť s autentickými vzdelávacími skúsenosťami, ktoré plne zahŕňajú vznikajúce technológie.
Decembra 12, 2019
Veľkosti malých tried nastavia študentov na úspech
Spýtajte sa našich študentov na ich skúsenosti na Rosseau Lake College a jedna vec, ktorú určite komentujú, je malá veľkosť triedy a veľké príležitosti, ktoré z toho vyplynuli.
Apríla 25, 2019
Vzdelávanie pretvárania služieb
Proces výučby a učenia sa na školách sa neustále vyvíja, aby sa lepšie zosúladil s osobnými, profesionálnymi a environmentálnymi faktormi. Keď sa svet stáva viac prepojeným, vzdelávanie sa musí viac než sústrediť na tradičné akademické úspechy.
Októbra 17, 2019
HTS Skúmam kreativitu v dráme 8 a dráme 12, mediálne umenie, interdisciplinárny projekt Zombie
V posledných dvoch týždňoch sa dramatické triedy mediálnej vedy 8. stupňa a 12. ročníka navzájom intenzívne zapájali do bohatého autentického interdisciplinárneho projektu, ktorý tvoril a realizoval zombie filmy.
Decembra 22, 2019
Southridge sa zúčastňuje na ZoomFest 2019
Študenti filmovej tvorby Southridge získali viac ocenení vrátane ceny Najlepší senior zvukový dizajn na slávnostnom odovzdávaní cien ZoomFest, ktoré sa konalo v Mulgrave School v sobotu 30.
Decembra 10, 2019
Kells Academy cez vesmírny jarný koncert, skúmanie piesní Beatles
Každoročný jarný koncert je špeciálnou udalosťou pre Kells Academy. Spája našu komunitu a dáva našim študentom príležitosť predstaviť svoje hudobné, dramatické a tanečné talenty pre rodinu a priateľov. Tento rok sme sa od tradície líšili uvedením kompletnej hudobnej produkcie, upravenej verzie filmu Across The Universe, ktorý obsahuje mnoho legendárnych piesní Beatles.
Môže 28, 2019
Fresh Year, Fresh Start, How Ridley pomáha študentom vytvoriť si vlastné cesty.
Nový školský rok je hneď za rohom a drží ruky plné zasľúbenia. Je čas na ďalší nový začiatok, je čas objaviť bohatstvo nevyužitého potenciálu medzi našou veľkou komunitou študentov. Kto môže povedať, aké veľké nové priateľstvá sa vytvoria v kolégiách Domov Ridley College, aké testy odvahy, odhodlania a spolupráce sa stretnú na našich športových ihriskách alebo aké obrovské kroky sa podniknú na ceste úspechu?
September 30, 2019
Študenti Hudson College na stránkach SchoolAdvice SchoolPress
Hudson College Všetky hlášky o včelách
Medonosné včely Hudson boli veľmi zaneprázdnené. Pred niekoľkými týždňami prišli chovatelia včiel z Alveole zbierať medové rámčeky z nášho úľa. V priebehu niekoľkých týždňov navštívia chovatelia včiel študentov triedy 1 a 2, aby ich naučili, ako extrahovať med z rámčekov. Náš med Hudson bude čoskoro k dispozícii na predaj.
Októbra 1, 2019
Študenti s dyslexiou v internátnej škole Gow na schooladviciach
Deň v živote študenta v internátnej škole pre rozdiely v učení
Keď sa rodiny rozhodnú poslať svoje dieťa na internátnu školu zameranú na rozdiel v učení, jednou z top vecí, ktoré počujeme, je „aký bude ich deň?“. Je to úprava pre každého člena rodiny, preto sme vám chceli umožniť nahliadnuť do toho, ako vyzerá deň v živote.
Augusta 30, 2019
Posilnenie postavenia dievčat v SMLS
Posilnenie postavenia dievčat v procese sebapoznávania
Počas 128-ročnej histórie školy St. Mildred's-Lightbourn School prebehla jedna tapiséria nášho prístupu k vzdelávaniu dievčat. Táto škola vždy povzbudzovala svojich študentov smerom, ktorý v tom čase nahradil očakávania žien.
September 24, 2019

Sme tu, aby sme pomohli!

7 + 2 =

kancelária

1001 Lenoir Ave, Suite B-111
Montreal, Quebec H4C 2Z6

Hodiny

MF: 9:00 - 17:00
SS: podľa termínu

Zavolajte nám

(438)-300-6190
(866)-300-9181

Copyright © 2020 SchoolAdvice Inc. Sparrow Digital Inc.

Ústredie, 223-4710 rue St. Ambroise
Montréal, QC Kanada, H4C 2C7

Ochrana osobných údajov
cookie Policy
Podmienky
Zelená značka hostingu