SchoolAdvice spája rodiny s najlepšími dňami a internátnymi školami v Kanade i mimo nej. Náš tím skúsených pedagógov a odborníkov na digitálny / webový marketing spolupracuje na zlepšení a pridaní hodnoty tímu pre prijímanie, postup, komunikáciu a ľudské zdroje v škole.

 

Zavolajte nám alebo pošlite nám e-mail a dozviete sa viac o práci so SchoolAdvice.
(438) 300 6190 | (866) 300 9181
[chránené e-mailom]

Spojte sa so SchoolAdvice

Vydanie School Administrators - Zaregistrujte sa!

Vyžiadajte si prístup k súprave Online Media Kit

Už máte kód, prihláste sa tu: https://schooladvice.net/media-kit/

Ako školské poradenstvo pomáha školám.

Školské profily

Školské profily, na ktoré sa každý týždeň spolieha 1000 XNUMX divákov, sú často prvým kontaktným bodom medzi rodinou a školou. The Vyhľadávač škôl sa používa na objavovanie a poznávanie 100. rokov nezávislých škôl na SchoolAdvice.  SchoolAdvice Prime podporuje objavovanie škôl pridaním statusu „Špeciálna škola“.

Príležitosti kariérových príležitostí

SchoolAdvice je líder v oblasti HR služieb pre nezávislé školy. Respektívny na všetkých platformách, vizuálne atraktívny, prehľadateľný a označený značkou School, je SchoolAdvice Career Opp Ad preferovanou stratégiou na nábor kvalitných učiteľov a propagáciu značky školy. 10-dňový stav „Odporúčaná reklama“ pre Predplatitelia školy.  Výpis zamestnanosti

International Services

Miesta SchoolAdvice po celom svete sú k dispozícii na vzdialené testovanie a hodnotenie. SchoolAdvice monitoruje prijatie do školy a testy TOEFL po celom svete. Obráťte sa na nás.

Prijímanie študentov (pasívne)

Konzultanti pre prijatie do školy SchoolAdvice spolupracujú priamo s rodinami a študentmi na celom svete, sme oveľa viac ako webový portál so školskými informáciami. Sme zmluvnými partnermi a zastupujeme rodiny, ktoré hľadajú pre svoje deti najlepšie nezávislé školy. SchoolAdvice neprijíma platby ani poplatky za sprostredkovanie zo škôl. Obráťte sa na nás.

Vedúci a vedúci vyhľadávanie

Základným kameňom všetkých veľkých škôl je sila jej fakultného a vedúceho tímu. SchoolAdvice vám pomôže nájsť najlepšieho kandidáta na vedúce pozície vašej školy. Pripojte sa k našej rozsiahlej sieti. Dozviete sa viac.

Rodinné / študentské prevody

Niekedy sú školy požiadané, aby odporučili iným školám súčasným rodinám, ktoré môžu čeliť pohybu, alebo potrebu nájsť inú školu, ktorá by spĺňala špecifické potreby svojho dieťaťa. Odkázaním týchto rodín na SchoolAdvice môže škola ponúkať odbornú pomoc bez kompromisov. Obráťte sa na nás.

Školské novinky a udalosti

Celé stránky týkajúce sa udalostí Open House, informačných stretnutí, hodnotení, finančných zbierok a tlačových správ sú prepojené s profilom školy. SEO optimalizované a zdieľané v sieti sociálnych médií SchoolAdvice, stránky udalostí vylepšujú online prítomnosť a generujú otázky od budúcich rodín. Zobraziť stránku udalostí v škole.

Online aplikácie práce

Zvýšte mieru odpovedí na ponuky práce a zjednodušte služby HR. Vyberte, či chcete do príspevku o pracovnej príležitosti zahrnúť tlačidlo „PRIHLASIŤ HNED“. Naša značková aplikačná služba Škola zhromažďuje životne dôležité body, motivačný list a životopis uchádzačov a posiela ich priamo do školy. Uchádzač dostane okamžité oznámenie o prijatí prihlášky. Zobraziť demo.

Opatrovnícke služby

SchoolAdvice spolupracuje so školami, aby poskytovala medzinárodným rodinám právne poradenstvo a pomoc so študentskými VISA a študijnými povoleniami. Obráťte sa na nás.

Prijímanie študentov (aktívne)

Školy si dobre uvedomujú výhody prilákania zahraničných študentov. SchoolAdvice vytvára vlastné riešenia digitálneho marketingu na prilákanie a zápis zahraničných študentov. Medzinárodná webová prezentácia, viacjazyčné webové stránky, cielené kampane Google Ad-word sú niektoré z nástrojov, ktoré používame na rozšírenie zápisu do škôl.  Obráťte sa na nás.

Marketing a propagácia

Profily škôl, školské akcie a reklamy na kariérne príležitosti sa aktívne propagujú prostredníctvom sociálnych médií SchoolAdvice. A Predplatné školy obsahuje zoznam najvyššej úrovne v škole Finder. Zaregistrujte sa pre výpis ZDARMA aby ste mohli začať.

Digitálna prítomnosť

SchoolAdvice je jedinečný tím pedagógov a webových expertov. V spolupráci so školami vyvíjame atraktívne, vysoko funkčné a nákladovo efektívne webové stránky, ako aj súdržnú webovú prezentáciu a stratégiu digitálneho marketingu. Obráťte sa na nás.

SchoolAdvice Základné a prime služby

V SchoolAdvice sa zameriavame na potreby nezávislých škôl a rodín, ktoré hľadajú informácie o školách. Náš výskum, diskusie s vedúcimi predstaviteľmi škôl a prínos z rodín nás priviedli k poskytovaniu nezávislých škôl s možnosťami, ktoré sú jedinečné v priemysle a nákladovo efektívne.

 

Možnosti prvotnej ceny

Vyberte možnosť platby. Mesačne | Ročný Bienále

$ 99.00

mesačne

Zrušiť kedykoľvek!

 

Subscribe

$ 999.00

Každoročne

Uložiť $ 189.00

 

Subscribe

$ 1,899,00

dvojročný

Uložiť $ 477.00

 

Subscribe

Bezplatné základné služby SchoolAdvice 

Kliknutím vyplňte školský registračný formulár

Sme tu, aby sme pomohli!

kancelária

1001 Lenoir Ave, Suite B-111
Montreal, Quebec H4C 2Z6

Hodiny

MF: 9:00 - 17:00
SS: podľa termínu

Zavolajte nám

(438)-300-6190
(866)-300-9181

Copyright © 2021 SchoolAdvice Inc. Sparrow Digital Inc.

Ústredie, 223-4710 rue St. Ambroise
Montréal, QC Kanada, H4C 2C7

Ochrana osobných údajov
cookie Policy
Podmienky
Zelená značka hostingu