SchoolAdvice

Vedenie a fakulta

SchoolAdvice spája skúsených, profesionálnych pedagógov, aby spolupracovali s nezávislými a súkromnými školami.  

Sme nadšení a šťastní, že sme do nášho tímu pridali Clauda Oppenheima. Claudova pozoruhodná šírka a hĺbka skúseností vo vzdelávaní zvyšuje úspešnosť škôl, vedúcich škôl a učiteľov už viac ako 25 rokov.

Claudeov najnovší blog: Hodnotenie učiteľov

Claude poskytuje odborné služby nezávislým školám, školským radám, združeniam a jednotlivcom. Prostredníctvom zmysluplného poradenstva, účelného hodnotenia a zapojených prezentácií zvyšuje kultúru fakúlt, zlepšuje kvalitu výučby a učenia, posilňuje odborníkov, zvyšuje efektívnosť školskej správy a pozitívne ovplyvňuje úspech školy.

Vedenie a služby fakulty.

Mentoring a koučing

S dôverným, pragmatickým a neuznávaným prístupom Claude raduje nedávno menovaných vedúcich a vedúcich predstaviteľov a umožňuje im úspešne prejsť na svoje nové pozície. Tiež pracuje spolu so skúsenejšími administrátormi, ktorí im pomáhajú premýšľať a zdokonaľovať svoje postupy, ako aj identifikovať a hodnotiť možnosti riešenia kritických incidentov a kríz.

Hodnotenie učiteľov

Hodnotenia učiteľov môžu byť pozitívne a posilňujúce. Môžu vytvárať kultúru kolegiality, rastu a rešpektu. Hodnotenia môžu uľahčiť zmysluplné a rozvíjajúce vzťahy medzi učiteľmi a správcami. Vyvinuli sme sa stránku zdrojov ktoré vám pomôžu dosiahnuť celkový úspech v škole prostredníctvom lepších hodnotení učiteľov.

Školenie na hodnotenie učiteľov a rozvoj politiky

Efektívne hodnotenia a politiky učiteľov vedú k lepším vzťahom v oblasti dohľadu, k lepšej morálke učiteľov, k rozšíreniu skúseností v triede a k pozitívnej školskej kultúre. Claude vedie administrátorov a pomáha im rozvíjať svoje hodnotiace schopnosti vo všetkých aspektoch výkonu učiteľov. Môže tiež viesť vypracovanie príručiek politiky, hodnotenia a pozorovania a správy šablón.

Workshopy a stretnutia PD

Vďaka prístupu, ktorý vychádza z úloh a výziev, Claude pomáha účastníkom získať prehľad, získať vedomosti a zdokonaliť prax. Referencie, ktoré sú motivujúce, informatívne a posilňujú, zahŕňajú:

  • Sociálne médiá: chrániť seba, svojich kolegov a vašu školu
  • Otočte rodičov do spojencov: efektívna komunikácia s rodičmi a budovanie vzťahov
  • Prečo ľudia vyberajú súkromné ​​školy - a ako ich nechať si vybrať
  • Zásady riadenia triedy
  • Chystám sa vyhodnotiť! To je pozitívna skúsenosť
  • Osvedčené postupy pri hodnotení učiteľov
  • Hodnotenie učiteľov: mýty a realita
  • Podpora využívania hodnotenia zachovaním sebaúcty učiteľa

Vedúci hodnotenia škôl

Viac ako len úsudky o výsledkoch, hodnotenia tiež uľahčujú úprimnú komunikáciu, pomáhajú hlave hodnotiť a posilňovať vzťahy s fakultami, zamestnancami, správcami, rodičmi a študentmi. Okrem toho môže proces pomôcť pri identifikácii oblastí, v ktorých každá z týchto volebných obvodov považuje výkonnosť hlavy za silnú; a akékoľvek, v ktorých by chceli vidieť zmenu.

Prihlásenie školských služieb Prime Services Kliknite tu!

Sme tu, aby sme pomohli!

kancelária

1001 Lenoir Ave, Suite B-111
Montreal, Quebec H4C 2Z6

Hodiny

MF: 9:00 - 17:00
SS: podľa termínu

Zavolajte nám

(888) 509-7202
(514) 350-3519

Ústredie, 223-4710 rue St. Ambroise
Montréal, QC Kanada, H4C 2C7

Ochrana osobných údajov
cookie Policy
Podmienky
Zelená značka hostingu